Browar Jana – Hopok, Vato Loco, Imperial IPA, Zdenek.

Nasza świeża dostawa i świetne propozycje od Browaru Jana ! W tym west coast india pale ale w puszcze !

  • HOPOK- „Piwo powstało dzięki połączeniu tradycyjnej receptury brytyjskiego Ale z lokalnymi amerykańskimi surowcami. Drożdże górnej fermentacji nadają piwu umiarkowany aromat estrów, słód Pale Ale solidną podstawę zbożową, a amerykańskie odmiany chmielu nadają piwu cytrusowy aromat z solidną chmielową goryczką. Doskonałej jakości surowce i wieloetapowa technologia chmielenia piwa pozwoliły stworzyć piwo o niezwykłym bogatym aromacie.”

 

  • Vato Loco – czyli west coast IPA dostępne w butelce, jak i w PUSZCZE ! Tekst z etykiety: „HOLA, HOLA VATO! Barrio. Jeśli chcesz chodzić bezpiecznie po tym terenie zapamiętaj dwie zasady. Pierwsza – nosimy tylko niebieskie bandy, druga – pijemy tylko west coast ipa. Rozumiesz? Inaczej rozliczą się z Tobą moi locos i hastla la vista, chico.”

 

  • Imperial IPA – bardzo intensywnie nachmielone, słodko-gorzkie piwo z nutami tropikalnych owoców, pomarańczy oraz nafty, mętne i soczysto-opalizujące. Jasne i słoneczne z umiarkowaną pianą – gęsta i biała. Dobrze ukryty alkohol.

 

  • Zdenek – „Ahoj! Luzik na planie kolego, bo to jak w czeskim filmie trochę mamy tu klimat. Powolutku sobie żyję i jak ze śmieciami wychodzę to znikam na kilka kufelków co skutecznie wpienia moją szanowaną małżonkę. Od narzekania jestem oczywiście daleki bo codziennie mam pod ręką wyjątkowo rześkiego pilsa z Browaru Jana.”