CHMIEL ŚWIAT PIWA

Nasz pierwszy sklep powstał na początku 2012 roku i od tamtej pory cały czas prężnie się rozwijamy. Do naszego sklepu dostarczamy tylko piwa najwyższej jakości, od pewnych i zaufanych dostawców, zawierające podstawowe składniki prawdziwego piwa: źródlaną wodę, słód, chmiel, oraz drożdże browarnicze. Oprócz tego, wiele z naszych piw jest niefiltrowanych i/lub niepasteryzowanych, co sprawa, że trunek nie traci swoich walorów smakowych i dobroczynnych właściwości. W naszej ofercie znajdą państwo ponad 1000 trunków pochodzących nie tylko z Polski, ale również Europy, Azji, oraz Stanów Zjednoczonych!

Nasi pracownicy doradzą Państwu w wyborze odpowiedniego trunku, czy to na spokojny, niedzielny wieczór, czy na specjalną okazję. Jeżeli czegoś aktualnie nie będzie w sklepie, lub będzie potrzebna większa ilość, dajemy Państwu możliwość złożenia zamówienia specjalnego. Dzięki temu nie będą musieli Państwo szukać wybranego trunku po całym mieście, czy przeszukiwać internetu… Wszystko załatwiamy osobiście, w jak najszybszym, możliwym czasie, a o wyniku realizacji poinformujemy telefonicznie.

Mamy nadzieję, że nasz sklep sprosta Państwa wymaganiom.

Serdecznie zapraszamy!

Sklep Piwo Szczecin

Co nowego na Blogu?

Ostatnie wpisy

Wild – Vintage Sour Ale refermented with Blackcurrant | Blend 2019

"WILD – Vintage Sour Ale refermented with Blackcurrant Blend 2019


To zupełnie nowa seria naszych piw, coś, czego jeszcze nie robiliśmy. Przedstawiamy pierwsze z serii tych niezwykle ciekawych piw – dzikich, żywych i niepowtarzalnych. Wszystkie łączy jedno – niczym nieskrępowana długa fermentacja, w której wykorzystujemy cały świat mikroorganizmów! [..]

Artezan – Cerises du Château

Cerises du Château to piwo, które dwa lata leżakowało w dębowych beczkach z dodatkiem kilku szczepów drożdży Brettanomyces.

Coast Starlight – Seriously Classic West Coast IPA- Trzech Kumpli/ Pinta

Coast Starlight - Seriously Classic West Coast IPA

"[...]Chmielu na aromat nie żałowaliśmy, ani trochę, co oczywiście jest naszym standardowym podejściem, ale w tym piwie dodatkowo podkręciliśmy również gorycz.
Jak seriously classic, to seriously classic! A my przecież uwielbiamy klasyczne."