Coast Starlight – Seriously Classic West Coast IPA- Trzech Kumpli/ Pinta

Coast Starlight - Seriously Classic West Coast IPA

"[...]Chmielu na aromat nie żałowaliśmy, ani trochę, co oczywiście jest naszym standardowym podejściem, ale w tym piwie dodatkowo podkręciliśmy również gorycz.
Jak seriously classic, to seriously classic! A my przecież uwielbiamy klasyczne."

Browar Trzech Kumpli: belgijski Tripel i Dubbel

"Czy rasowe "Belgi" da się warzyć w Polsce? Sami sprawdźcie!
Tripel | 19,5 Plato | 9 % alk.
Miedzianozłote, lekko zamglone o owocowym aromacie pochodzącym z pracy belgijskich drożdży. Poczujecie brzoskwinie, mirabelki, gruszki i lekko pieprzowy aromat klasycznych chmieli. Smak to przedłużenie aromatu i cudowna pełnia zbudowana przez słody prosto z Belgii i solidną dawkę alkoholu. Bierzcie małe łyczki, to piwo jest naprawdę mocne!

Dubbel | 18 Plato | 8 % alk.
Bursztynowe, lekko zamglone, o złożonym aromacie pochodzącym z pracy belgijskich drożdży i bogatej mieszanki słodów. Poczujecie wędzone śliwki, rodzynki, ale też suszone wiśnie przeplatane aromatami karmelowymi i tostowymi. Całość spina lekko przyprawowo-pieprzowy akcent i miła słodowa pełnia. Uważajcie, bo - podobnie jak Tripel - to piwo jest zdradliwie mocne!"

Powrót Browaru Green Head

Browar Green Head powrócił na nasze półki!

Tym razem mamy 5 propozycji: HeadShot - Fruit Ale, Green Shaman - NEIPA, Cosmic IPA - West Coast IPA, Green Harvest - Juicy Weizen, Venom - Dark Aged Extra Stout 🙂