Browar Brodacz

Powrót piw z browaru Brodacz na nasze półki wygląda następująco:

  • Pinki – American Wheat – „To mgliste orzeźwiające piwo w smaku i aromacie jest pełne cytrusów, które wnosi do neigo amerykański chmiel Citra. Specjalny szczep drożdży pozwala na uwydatnienie cech (dużej ilości) słodu przenicznego oraz wspaniałego charakteru chmielu. Poczuj rześkość nowofalowej pszenicy.”

 

  • Pinki Sour – Sour American Wheat – „Ześwirowaliśmy na punkcie kwaśnych piw ! Jak to się dobrze pije to ja nawet nie… Kwaśny owocowo-cytrusowy zbalansowany soczek, taki jest właśnie Pink Sour.”

 

  • Dla Paskudnych Pijaków – „New Wave Pale Ale – Nareszczie zrobiliśmy sobie piwo uniwersalne, takie żeby nam smakowało. Możesz pić je po prostu jak jakiś paskudny pijak, albo używać do gotowania czy innych spraw. W kazdym przypadku sprawdz się znakomicie. Rób jak K*rwa chcesz, bo i tak to piwo jest najlepsze bo nasze i bo polskie.”

 

  • Peter – Tonka Milkshake IPA – Z wielką mocą przychopdzi wielka odpowiedzialność ! Peter to bohater, który swym waniliowo-marcepanowym aromatem zwali Cię z nóg. Jego gładkość, słodycz i niesamowita pijalność pomoże Ci w każdej sytuacji.

 

  • California – American IPA – „California posiada wszystkie cechy American IPA – chmielową goryczkę, zbalansowaną w stosunkowo wysoką zawartość alkoholu oraz intensywny aromat cytrusów. Trunek dl zaawansowanych piwoszy.”

 

  • Harry – „Earl Grey American Blonde – Połączenie piwa i herbaty, które zostało przyprawione najlepszymi chmielami pochodzącymi z Ameryki. Proste a zarazem wyraziste piwo, które zachowało łatwość picia herbaty.”

 

  • Nina – Black IPA – „Nina to najmłodsza córka, która powstała z miłości. Z miłości do Californi. Tak bardzo pokochaliśmy naszą flagową ipę, że na jesienne […] wieczory podkolorowaliśmy ją na czarno, dodają jej przy tym delikatnego aromatu i smaku kawy oraz czekolady, które idealnie uzupełniają cytrusowo-owocowy profil chmielowy.”